DOŚWIADCZENIE

Jesteśmy na rynku od 1995 roku. Ta ciekawa, pełna wyzwań praca, niepoddająca się rutynie, nieustannie przynosi nowe, inspirujące doświadczenia. Uważny dialog z klientami pozwala nam na ciągły rozwój i utrzymanie przewagi nad konkurencją. Z sercem i pasją, błyskawicznie i w rozsądnych cenach tłumaczymy dla Państwa specjalistyczne materiały z zakresu IT, bankowości i finansów, prawa, telekomunikacji czy energetyki. Tłumaczenia są naszym konikiem.

Zespół

Najwyższa jakość tłumaczeń realizowanych przez BTInfo to zasługa wielu nietuzinkowych osobowości. Wszechstronni specjaliści, utalentowani lingwistycznie, jak nikt znają się na swoim fachu. Powierzając nam zlecenie, mogą być Państwo pewni jego profesjonalnej, rzetelnej i terminowej realizacji.  

 

NASZE WARTOŚCI

Uczciwość

System wyceny i rozliczania tłumaczeń jest prosty, przejrzysty i, co najważniejsze, korzystny dla klientów. Podstawą rozliczenia zlecenia jest liczba wyrazów w tekście źródłowym przesłanym przez klienta.

Stabilność

Jesteśmy na rynku od 1995 r. i z każdym rokiem umacniamy swoją na nim pozycję. Dzięki temu nasi klienci zyskują komfortową współpracę z godnym zaufania partnerem. Ponad 90% kontrahentów współpracuje z BTInfo od lat, niektórzy nawet od początku istnienia naszej firmy! 

Wsparcie

Kierownicy projektów w BTInfo to opiekunowie klientów w pełnym tego słowa znaczeniu. Pomagają dobrać usługę do Państwa potrzeb, uwzględniając indywidualne preferencje. Podczas realizacji zlecenia zapewniamy stały, życzliwy kontakt oraz błyskawiczną odpowiedź na wszelkie pytania. 

Doświadczenie

Uczestniczymy we wprowadzaniu na rynek nowych produktów i technologii, fuzjach i przejęciach firm, pojawianiu się nowych produktów czy narzędzi wspomagających pracę tłumacza. Wiele terminów specjalistycznych, które na stałe zagościły w polszczyźnie, przetłumaczono po raz pierwszy właśnie u nas.

Tłumaczenia specjalistyczne

MISJA

Sprawiamy, że ludzie na całym świecie rozumieją dziedziny specjalistyczne: informatykę, telekomunikację, energetykę, finanse i bankowość oraz prawo.

Dzięki nam cieszą się najnowszymi produktami i usługami, i to niezależnie od języka, którym się posługują, czy uwarunkowań kulturowych.

Tłumaczenia informatyczne

CEL

Pragniemy wyznaczać standardy na rynku tłumaczeń specjalistycznych poprzez zapewnianie klientom kompleksowej obsługi i najwyższej jakości realizowanych tłumaczeń.

NASI PARTNERZY

BTInfo