• Profesjonalne tłumaczenia specjalistyczne

    Profesjonalne tłumaczenia specjalistyczne

    Oferta
  • Jesteśmy już ponad 20 lat na rynku!

    Jesteśmy już ponad 20 lat na rynku!

    O nas

Certyfikowane biuro tłumaczeń BTInfo, z siedzibą w Warszawie, oferuje specjalistyczne usługi translatorskie i lokalizacyjne. Naszą domeną są tłumaczenia pisemne tekstów z takich dziedzin jak: informatyka, telekomunikacja, energetyka, prawo, bankowość i finanse. Oferujemy weryfikację merytoryczną tłumaczenia oraz — w trosce o jego piękny i poprawny język — redakcję i korektę wykonywaną przez doświadczonych, pracujących z pasją redaktorów.

Wykonujemy również tłumaczenia ustne: towarzyszące, konsekutywne lub symultaniczne. W ofercie BTInfo znajdują się także tłumaczenia przysięgłe (zarówno pisemne, jak i ustne). Realizujemy duże i skomplikowane projekty lokalizacji oprogramowania, dokumentacji i stron internetowych.

NASZE USŁUGI:

Lokalizacja  i testowanie

Lokalizacja  i testowanie

Specjalistyczne tłumaczenia pisemne

Specjalistyczne tłumaczenia pisemne

Tłumaczenia ustne

Tłumaczenia ustne

Usługi dodatkowe

Usługi dodatkowe

Dlaczego my?

Z sukcesami działamy na rynku od roku 1995. Szczególnie ważne są dla nas najwyższa jakość tłumaczeń oraz trwałe, oparte na zaufaniu, relacje biznesowe. Wiemy, jak cenny dla naszych klientów jest czas, dlatego skracamy proces realizacji zleceń: dzięki doświadczonemu zespołowi tłumaczy i redaktorów oraz sprawnej obsłudze klientów tłumaczymy nawet 25 tysięcy słów w ciągu dnia! Wyróżnia nas przejrzysty, uczciwy model rozliczeń oparty na liczbie słów w tekście źródłowym, a także atrakcyjne stawki. Nasi klienci otrzymują tłumaczenia najwyższej jakości, dopracowane w najdrobniejszych szczegółach, i co najważniejsze bez przepłacania.  

Zespół BTInfo służy wiedzą i pomocą, tworząc spersonalizowane oferty, dostosowane do konkretnych potrzeb i oczekiwań. Zamów bezpłatną, niezobowiązującą wycenę.

SPRAWDŹ NAS ZA DARMO

Wypełnij formularz, kierując pytanie do odpowiedniego działu.


Dziedziny

Podejmujemy się bardzo różnorodnych wyzwań, ale naszym atutem są tłumaczenia tekstów specjalistycznych z wybranych dziedzin.

 


Nasze dziedziny:

informatyka / telekomunikacja / energetyka

/ finanse i bankowość / prawo

 


Style opracowania redakcyjnego

Aby zlecone przez Państwa tłumaczenie przemawiało do odbiorcy i wywarło zamierzony efekt, nasi specjaliści językowi zredagują je według wskazanego stylu.


Przykładowe style:

techniczny / publicystyczny / marketingowy

/ prawniczy / biznesowy / ogólny

 

BTInfo Biuro Tłumaczeń Informatycznych Przyłuccy Sp. J.
Puławska 405A
02-801 Warszawa